Zaznacz stronę

O Nas

Odkryj, co czyni nas najsmaczniejszą restauracją w mieście.

Gran Caffe Santos Lublin to restauracja z przytulnym, klimatycznym wnętrzem idealnym na spotkanie ze znajomymi czy w gronie rodziny. W okresie letnim oferujemy również przytulny ogródek z pięknymi kwiatami zacieniany parasolami.

W naszej ofercie proponujemy 15 rodzajów pizzy, gdzie z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. To co jest Naszą cechą charakterystyczną na tle innych pizzerii to przede wszystkim znakomite ciasto powstałe na bazie włoskiego przepisu przekazywanego z pokolenia na pokolenie, ale także świeżość dodatków i aromatyczne przyprawy.

W menu Nasi Goście mogą również znaleźć tradycyjne zapiekanki, lekkie sałatki czy chrupiące kanapki tworzone z pieczywa wypiekanego w naszym lokalu oraz wiele wiele innych przepysznych potraw.

Dodatkowo w okresie letnim, a także zimowych przygotowujemy menu sezonowe w, którym mogą Państwo znaleźć nowe rodzaje pizzy, przystawek w okresie letnim orzeźwiające lemoniady a w zimowym rozgrzewające herbaty.

Dopełnieniem całości jest przesympatyczna i uśmiechnięta obsługa, profesjonalnie wypełniająca swoje obowiązki. To wszystko sprawia że pobyt w Naszym lokalu to czysta przyjemność.

ZAPARASZMY !

PRZYJDŹ, SPRÓBUJ, ZAPROŚ, ZAMÓW !

Odwiedź nas